KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11587152

nr 1158 7152

Carl Larsson

(1853-1919), Sverige

Etsning, Suzanne & Gunlög, motivet: 30x20 ca, ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 januari 2018
kl 18:07:53

Carl Larsson

Läs mer om Carl Larsson